• Kalite ve güven içerisinde 30 yıl.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

construction

Ne yaparız?

Ali Karavezirler Tic. LTD. 1987 yılında direktörü olan Ali Karavezirler tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar önceliği kalite ve güven olmuş, yeni sektörlerde lider şirketler yaratmıştır. 2004 yılında Karavezirler Tic. LTD. (petrol istasyonu) ve Karavezirler Plastik şirketlerini kurmuştur.

1987 yılından günümüze kadar bulunan süre içerisinde elekrik işlerini gerek konut gerek sanayi gerekse alt yapı işlerini yapmaktayız.2006 dan itibaren ülkemizde 1. sınıf elektrik müteahitliği yapmaktayız .2008den itibaren KIB-TEK elektirikivasyon 1.sınıf elektrik müteahitliği yetki belgesine sahibiz ve bu belge ile birlikte adada ilk 5 içerisinde yer almaktayız.

MİSYONUMUZ

En iyi markaları, en güvenilir ve kaliteli şekilde halkımıza ulaştırmak ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, müşterileri ile, bayileri ve dağıtımcıları ile güçlü bağlar kurarak gelişmek ve büyümek.

Geçtiğimiz 30 yılda işimize bağlılığımız, verdiğimiz sözleri en iyi şekilde yerine getirdiğimiz iş ahlakımız ve aile gibi olan mutlu bir iş ortamı yaratabilme becerimiz sayesinde her gün daha da güçlenen bir şirketiz.

Tarihimiz

2016

Otomatik Yıkama Sistemi

Açıklama:2004 yılından 2016 yılına kadar petrol istasyonu ve market olarak hizmet vermektedir 2016 dan itibaren otomatık yıkama sistemini şirketimize dahil edilmiştir. Karavezirler sektörünün lider ve takip edilen şirketi olmuştur

2006

Elektrik Müteahitliği

Açıklama:1987 yılından günümüze kadar bulunan süre içerisinde elekrik işlerini gerek konut gerek sanayi gerekse alt yapı işlerini yapmaktayız.2006 dan itibaren ülkemizde 1. sınıf elektrik müteahitliği yapmaktayız .2008den itibaren KIB-TEK elektirikivasyon 1.sınıf elektrik müteahitliği yetki belgesine sahibiz ve bu belge ile birlikte adada ilk 5 içerisinde yer almaktayız.

2004

Karavezirler Petrol & Plastik

2004 yılında Karavezirler Tic. LTD. (petrol istasyonu) ve Karavezirler Plastik şirketlerini kurmuştur.

1987

Kuruluş

Ali Karavezirler Tic. LTD. 1987 yılında direktörü olan Ali Karavezirler tarafından kurulmuştur.

Sayılarla büyümemiz

0
Yıl
0
Tamamlanmış Proje
0
Çalışan
0
Marka ana bayiliği

İş Ortaklarımız

Kurumsal Ailemiz